Temel Fikirlerden Temel Bilimlere Bilim Olimpiyatları I. Aşama sınavı sonuçları
İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğümüzün 2023 Vizyon projelerinden Temel Fikirlerden Temel Bilimlere Bilim Olimpiyatları I. Aşama sınavı sonuçları açıklandı.İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen; matematik, fizik, kimya, biyolojinin yanı sıra bilgisayar bilimi alanını da kapsayan bilim olimpiyatları çalışmaları, bu alanlarda yetenekli olan öğrencilerin erken yaşlarda tespit edilip farkındalık oluşturulması yoluyla ihtiyaç duyulan mesleklere yönlendirilmesi ve sürecin desteklenmesi için yerel, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılma ve düzenleme faaliyetlerini kapsamaktadır.
Bu kapsamda İlçemiz okullarında düzenlenen I. aşama sınavında barajı geçen ögrencilerimiz tabloda belirtilmiştir.
Sıra No | Adı ve Soyadı | Okul Adı |
1 | İSMET YİĞİT VİRDİL | ÖZEL ÇEKMEKÖY LİDER İNSANLAR VADİSİ ORTAOKULU |
2 | ZEYNEP ECE ÇELİK | ÖZEL ÇEKMEKÖY LİDER İNSANLAR VADİSİ ORTAOKULU |
3 | HAKAN EBRAR SAĞLAR | ÖZEL ÇEKMEKÖY LİDER İNSANLAR VADİSİ ORTAOKULU |
4 | SEZİN DEMİRCİ | ÖZEL ÇEKMEKÖY LİDER İNSANLAR VADİSİ ORTAOKULU |
5 | UTKU TOKER | İ.E.L.E.V ÖZEL 125. YIL ORTAOKULU |
6 | AYBARS KUZU | İ.E.L.E.V ÖZEL 125. YIL ORTAOKULU |
7 | KARAHAN EREN DEMİR | ÖZEL ÖMERLİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU |
8 | MAIMAITITUERXUN MUJIAYITI | KEMERDERE İSMİHAN İSMET SÜZER |
9 | CENNET ŞAHİN | KEMERDERE İSMİHAN İSMET SÜZER |
10 | ELA ŞENGÜN | KEMERDERE İSMİHAN İSMET SÜZER |
11 | HAYRUNİSA ERGİN | KEMERDERE İSMİHAN İSMET SÜZER |
12 | UMUT KAYRA KİRMAN | NÜKTE SÖZEN ORTAOKULU |
13 | ELMAS NUR ATABAY | NÜKTE SÖZEN ORTAOKULU |
14 | ERAY TAMZARALI | NÜKTE SÖZEN ORTAOKULU |
15 | KABRİELİ MZHAVANADZE | NÜKTE SÖZEN ORTAOKULU |
16 | HALİL EFE BAYRAM | ALEMDAĞ MEHMET AKİF ERSOY ORT. |
17 | ARDA YILDIZ | ÇEKMEKÖY A.İ.H.L (ORTAOKULU) |
18 | ELİF BENGİSU ERKİLETLİOĞLU | ÖZEL ÇEKMEKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU |
19 | DEFNE TULUMBACI | ÖZEL ÇEKMEKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU |
20 | DİLA KAYAR | ÖZEL ÇEKMEKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU |
21 | ZEYNEP SEZEN | ÖZEL ÇEKMEKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU |
22 | ZÜMRANUR PUSAT | ÖZEL ÇEKMEKÖY DERYA ÖNCÜ ORTAOKULU |
23 | ÖMER FARUK ÇETİNKAYA | ÖZEL ÇEKMEKÖY DERYA ÖNCÜ ORTAOKULU |
24 | EBRAR DİREK | HATİCE MEHMET EKŞİOĞLU ORTAOKULU |
25 | Büşra CILIZ | Fatma Zehra Kız AİHL |
26 | Medine Fatma TANER | Fatma Zehra Kız AİHL |
27 | ALTAY DOĞAN | ŞEHİT ÖĞRETMEN İZZET YÜKSEL ORTAOKULU |
28 | TUĞBA KAYA | ŞEHİT ÖĞRETMEN İZZET YÜKSEL ORTAOKULU |
29 | TUÇE ÇAKAR | ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
30 | AHMET KERİM AKDAĞ | ÇAMLIK ORTAOKULU |
31 | Deniz BİL | ÇEKMEKÖY ORTAOKULU |
32 | Seçil ÖZPARLAK | ÇEKMEKÖY ORTAOKULU |
33 | Zeynep Gül NARKUZ | ÇEKMEKÖY ORTAOKULU |
34 | KAYRA SARPDERE | ÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ORTAOKULU |
35 | NARİN GÜNDOĞDU | ÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ORTAOKULU |
36 | OĞULCAN KAAN KAYA | ÖZEL İLERİ NESİL ORTAOKULU |