İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN'ın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN'ın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN, Çekmeköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlama vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Çekmeköy İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak 09.10.2023 tarihi itibarı ile göreve başlamış bulunmaktayım. Sizleri en kalbi duygularımla ve muhabbetle selamlıyorum. İstanbul'un güzide ilçelerinden biri olan Çekmeköy'e eğitim lideri olmaktan ötürü heyecan duyuyor ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kalplerine dokunacak olmanın haklı gururunu yaşıyorum.  

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bakanlığımızın Eğitimde Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde hayata geçirdiği ve geçireceği tüm çalışmaların hedefine ulaşabilmesi için tüm yönetici ve öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımız ve Çekmeköy halkının hizmetinde olacağız. Güvenerek bizleri bu göreve layık gören Bakanlığımız yöneticilerine, İl Müdürümüz Doc. Dr. Murat Mücahit YENTÜR' e ve benden önce ilçemizde görev yapmış olan ve benim de yakından tanıdığım Ahmet AKTAŞ ve Burhan BAYRAK Müdürlerime gönülden teşekkür ediyorum.    

 

                                                                                                                                                     Mustafa AKHAN

                                                                                                                                        Çekmeköy İlçe Millî Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi Erenler Cad. No8 Kaymakamlık Binası 2.Kat ÇEKMEKÖY/İSTANBUL - 0216 639 03 1617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.