İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa AKHAN, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.


Ramazan ayı nefislerimizi terbiye etme, manevi olarak arınma ve kardeşlik duygularımızı güçlendirme zamanıydı. İftar sofralarında bir araya gelerek  paylaşmanın, yardımlaşmanın ve sevginin önemini bir kez daha hatırladık.

Ve şimdi, Ramazan ayının sonunda gelen bayramla birlikte, bu güzel duyguları taçlandırıyoruz. Sevdiklerimizle bir araya gelmenin, onları kucaklamanın, dualarla birbirimize huzur dileyerek bayramlaşmanın zamanı geldi. 

 

Bayramın ilk günü, kapıları çalarak sevdiklerimize mutluluk getiren bir misafir gibi gelir. Gülümsemeler, sarılmalar ve dualarla dolu bu anlar, kalplerimizde ebediyen yer edinecek anılar olarak kalır.

Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevinci, içimizi umut ve mutlulukla doldurur. Bu bayram, birbirimize daha çok sarılmamızı, sevgi ve hoşgörüyle dolu günler geçirmemizi sağlar. 

Ramazan ayının feyzi ve bereketiyle dolup taşan bu mübarek günlerde tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

 

Dualarınızın kabul, yüreklerinizin huzur dolması dileğiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun!


Mustafa AKHAN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi Erenler Cad. No8 Kaymakamlık Binası 2.Kat ÇEKMEKÖY/İSTANBUL - 0216 639 03 1617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.