İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TURİZM HAFTASI KUTLANDI

  Her yıl 15-22 Haziran tarihlerinde kutlanan Turizm Haftası İlçemiz Nesrin Uçmaklıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan programla kutlandı  
TURİZM HAFTASI KUTLANDI

sdfsdfsdfsdfsdfsadsadsadsadsad 

Turgut Özal Kültür Merkezinde yapılan programda açılış konuşmasını  yapan  okul müdürü Mustafa Kül, günümüzde her alanda gelişen turizm sektörü ülkelerin kalkınmasında öncü bir oynamaktadır. Ülkemizin güzelliklerini dünyaya anlatmanın önemine işaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, programa hazırlayan okula teşekkür ettikten sonra günümüzde ulaşım olanaklarının artması ile turizm sektörünün büyük bir gelişim kaydettiğini vurguladı. Yurtdışına çıktığımızda ülkemizin güzelliklerini daha iyi anlamaktayız, dedi.

 

Cemal hüsnü kansız gezmediğin görmediğin yer senin değildir. İstanbul’da sonsuz güzellikler bulunmaktadır. Böyle güzel bir ilde yaşadığımız için Allaha şükrediyoruz. İlçemiz Çekmeköy ün üçte ikililik alanı yeşil alanlardan oluşmakta ve farklı güzellikleri barındırmaktır. Önümüzdeki yıllarda yapılacak çalışmalarla daha fazla turistin ilçemize gelmesi sağlanabilir, dedi

 

Protokol konuşmalarının ardından yapılan slayt gösterisi, öğrenciler tarafından hazırlanan defilenin sunumu, oratoryo gösterisi ve ödül töreni ile program sona erdi.

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.