İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri Türkiye Şampiyonasından Madalya ile Döndüler

                     Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisesi´nin oluşturduğu atletizm koşu branşında kız ve erkek takımı İstanbul ve Çekmeköy´ü temsilen gittiği Giresun´da 17.02.2015 tarihinde gerçekleşen Okullar Arası Grup Müsabakaları Atletizm Yarışması Türkiye Yarı Finali´nden derece yaparak döndü.
TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri Türkiye Şampiyonasından Madalya ile Döndüler

 

               Genç sporcular, 06.03.2015 tarihinde Çekmeköy Kaymakamık makamında yapılan törenle Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş tarafından ödüllendirildi.

                    16 ilden sporcunun katıldığı atletizm müsabakalarında Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisemizin 4. olan kız takımı ile  6. olan erkek takımımız bundan sonra yapılacak yarışmalrada daha büyük başarılara imza atacaklarını belirterek kendilerini ödüllendiren Kaymakamımıza ve İlçe Müdürümüze Teşekkürlerini sundular

                        Sporculara daima destek olmaya çalıştıklarını söyleyen Kaymakamınız Cemal Hüsnü KANSIZ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek gençlere teşekkür etti.

 

toki atletizmtoki atletizmtoki atletizmtoki atletizm

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.