İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumda Güvendeyim Projesi İmzalandı

Çekmeköy Kaymakamlığı tarafından yürütülecek  olan ve öğrencilirin daha güvenli bir ortamda öğretim görmelerini sağlayacak olan "Okulumda Güvendeyim" projesi imzalandı.
Okulumda Güvendeyim Projesi İmzalandı

jhmmlkhbgfvnhjhmmlkh

 

 

 

Okul ortamında ve çevresinde öğrencileri bedensel ve zihinsel olarak olumsuz etkileyecek risk faktörlerinin önceden tespit edilerek koruyucu veönleyici tedbirlerin alınmasını, alınan tedbirlere rağmen önlenemeyen risklere karşı erken müdahale sisteminin yerleşmesini sağlayacak yönetim anlayışı oluşturmak ve eğitim ortamını öğrencilerin bedensel ve ruhsal gelişimlerine uygun hale getirmek amacı ile geliştirilen Okulumda Güvendeyim projesi Çekmeköy kaymakamlığında düzenlen ve daire amirlerinin katıldığı toplantıda imzalandı.

 

İmza törenine Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin YÜKSEL İlçe Jandarma Komutanı Ahmet DEMİREL İlçe Emniyet Müdürü Cevdet HÜROL İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ İlçe Müftüsü Muhammed SUİÇMEZ İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Zerrin KURŞUN İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muhammet KILIC İlçe Tarım Hayvancılık ve Gıda Müdürü Murat GÜZEL Sancaktepe  Aile ve Sosyal Politikalar Merkezi Müdürü Halil YILDIZ katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.