İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı

İkinci yarıyıl okul ve kurum müdürleri toplantısı ilçemiz Alev okullarında yapıldı.
Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı

             2014-2015 Öğretim yılı 1. Yarıyılda yapılan çalışılmaları değerlendirmek, 2. Yarıyıl için ise yapılacak çalışmaları planlamak amacıyla okul okum müdürleriyle 17 Şubat 2014 tarihinde Özel Alev Okullarında yapıldı.

 

Açılış konuşmasını ilçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü Kansız’ın yaptığı toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Aktaş’ın genel değerlendirmesinden sonra söz alan şube müdürlerimiz kendi sorunluluk alanları ile ilgili konularda okul müdürleriyle bilgi paylaşımında bulundular.

 

Toplantıda son olarak söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, genel bir değerlendirmeden sonra Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve İHH tarafından ortaklaşa yürütülen “Her Sınıfın Bir yetim Kardeşi Var” projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde Pakistan’a yaptığı ziyaret ile ilgili fotoğraflar eşliğinde izlenimlerini aktardı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün bir önceki toplantıda başlatılan her okul müdürüne bir kitap kampanyasının devamı mahiyetinde okul müdürlerine “Eğitim Öğretimde Etik” adlı kitabı hediye etmesi ile toplantı sona erdi.

 

 asadasadasadasadasadasadjgkjjgkjjgkjjgkj

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.