İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİ OLUYOR

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi 11 Nisan 2015 Cumartesi günü gerçekleştireceği etkinlik ile yine kendisinden söz ettirecek.
ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİ OLUYOR

xzcds 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğretmen Paylaşım Günü adıyla gerçekleşecek olan etkinlik; Öncü Eğitimciler Derneği, Öğretmen Akademisi Vakfı(ÖRAV), Çağdaş Drama Derneği, Final Okulları ve devlet okullarında görev yapan eğitimcilerin atölyeleri ile kendi meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaşma imkanı sunuyor.

 

200 öğretmenin katılacağı ÖĞRETMEN PAYLAŞIM GÜNÜ etkinliği 3 oturumda gerçekleşecek ve toplam 28 atölye açılacak. Katılım belgesi verilecek olan programa; 09:30 ve 09:45 de Madenler´den (Aytemiz Petrol Önü) Çekmeköy Belediyesi´nin ücretsiz servislerini kullanarak atölyelerin bulunduğu Özden Cengiz Anadolu Lisesi´ne ulaşabilirsiniz.

 ÖĞRETMEN PAYLAŞIM GÜNÜ´nde katılımcı olarak sen de yer almak istiyorsan cekmekoyarge@gmail.com adresine ad - soyad - okul bilgilerini yazman yeterli.

 Sosyal Medya Hesaplarımız ;

 facebook.com/groups/ogretmenpaylasim

 twitter: #paylasimgunu #OPG

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.