İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programı

    Hz Muhammed SAV efendimizin doğum günü münasebetiyle her yıl 13-20 Nisan 2015 tarihlerinde kutlanan Kutlu Doğum haftası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen bir programla kutlandı.
Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programı

Taşdelen Turgut Özal Kültür Merkezinde düzenlenen Programa İlçe Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli, İlçe Müftüsü Muhammed Suiçmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Belediye Kültür Müdürü, Muhammed Sarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğrencilerin katıldı.

Program İskilipli Atıf Kuran Kursu öğreticisi Kurra Hafız Hanefi Velioğlu’nu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra sırasıyla Diyanet İşleri Başkanlığı’nca hazırlanan “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu Sinevizyon gösterimi,Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin hazırladıkları oratoryo gösterisi, Liseler arası Naat-ı Şerif yarışması 2.si, Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Büşra Eşen’in Aşk-ı Kadim adlı naatı okuması, Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin hazırladıkları Minik Semazenler gösterisi, Alemdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizin hazırladığı üç dilde Veda Hutbesinin okunması Naat-ı şerif yarışmasında 1.olan Çekmeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Halit Yazıcı’nın “Bir Gece” adlı naatı okuması Çekmeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür yardımcısı Sanlı ULUS yönetiminde hazırlanan Tasavvuf Musikisi korosunun birbirinden güzel parçaları seslendirmesi ile devam etti.

                 Ardından yapılan protokol konuşmalarında gün anlam ve önemi ile ilgili yapılan konuşmalardan sonra geçilen ödül töreninde Temel Dini Bilgiler Yarışması, Naat Okuma Yarışması ve 40 Hadis Ezberleme Yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesi ile son erdi.

 

 

DKFJHDKFJHDKFJHDKFJHDKFJHDKFJHDKFJHDKFJHDKFJHkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğumkutlu doğum

 

 

 

 

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.