İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMLIK KUPASI KROS YARIŞMASI

Çekmeköy Kaymakamlığı´nın organize ettiği 2014-2015 Kaymakamlık Kros Müsabakası 18.12.2014 tarihinde Hükümet Konağı önünde trafiğe kapalı alanda gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.
KAYMAKAMLIK KUPASI KROS YARIŞMASI

GFTYGFTYGFTYGFTYGFTYGFTYGFTYGFTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her sene gerçekleşen ve sporun; dostluk, kardeşlik ile sevginin simgesi olduğunu gösteren Kaymakamlık Kros Koşusu, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü resmi hakemleri tarafından yönetildi.

            Müsabakaya katılan öğrencileri selamlayan Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, geçen seneki koşuya yurt dışında olması sebebi ile katılamadığını, bu sene gençlerin sevincine ve spor aşkına ortak olduğu için çok mutlu olduğunu, etkinliğe katılan tüm öğrencilerin gönlünce birinci olarak gördüğünü ifade etti.

            Genç erkekler 3000, genç kızlar 2000, yıldız erkekler 1500, yıldız kızlar 1200, küçük erkekler 1000 ve küçük kızlar 800 metre koşularında dereceye giren öğrenciler ödüllerini, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy İlçe Milli eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ, Çekmeköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet KILIÇ  ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir GÜLDER´den aldılar.

            Müsabakanın gerçekleşmesinde, Çekmeköy İlçe Atletizm Temsilcisi ve Milli Takım antrenörü Yusuf TÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü beden eğitimi öğretmenlerinden oluşan organizasyon komitesine, müsabakaya katılan tüm okullarımızın atletizm takımları, beden eğitimi öğretmenleri ve idarecilerine teşekkür ediyor gençlerimizin başarılarının devamını diliyoruz.

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.