İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması Yapıldı

Çekmeköy Kaymakamlığı 2015-2016 Yılı Kros Kupası Atletizm Yarışması her sene olduğu gibi bu sene de coşku ile gerçekleşti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü resmi hakemleri tarafından yönetilen Kaymakamlık Kros Koşusu Hükümet Konağı’nın bulunduğu Saray Caddesi’nde trafiğe kapalı alanda düzenlendi.
Kaymakamlık Kupası Kros Yarışması Yapıldı

02-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-2015Hava şartlarına rağmen sekteye uğramayan yarışmayı; Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Nedim Recep KETHÜDA,  Çekmeköy İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Muhammet KILIÇ, Çekmeköy Belediyesi Spor İşleri Müdürü Doğan KARAKAYA, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ ve Çekmeköy Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hasan KARAMAN ilgi ile izledi.

Genç erkekler 3000, genç kızlar 2000, yıldız erkekler 2000, yıldız kızlar 1500, küçük erkekler 1200 ve küçük kızlar 1000 metre kategorilerinde kıyasıya mücadele ederek dereceye giren sporcular ödüllerini Hükümet Konağı önünde gerçekleşen bir tören ile Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ’dan aldılar.

Finiş Çizgisinde Dostluk Mesajı

Yarışmada genç erkekler kategorisinde yarışarak, birincilik ve ikincilik derecesi yapan Çekmeköy Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri Cihan YURTTAPAN ve Özcan ÖZBAĞ, koşunun bitiş çizgisine el ele girerek seyircilere sporun dostluk ve kardeşlik anlayışıyla yapıldığı mesajı verdi.

2015-2016 Yılı Çemeköy Kaymakamlığı Kros Koşusu Sonuçları:

 

Genç Erkekler 3000 metre Kategorisinde İlk 4 (FERDİ)

1.Cihan YUTTAPAN - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

2.Özcan ÖZBAĞ  - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

3.Ömer DERE - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

4. Burak İPEKÇİ -  Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

Genç Kızlar 2000 metre Kategorisinde İlk 4 (FERDİ)

1. Cansu CANAN - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

2. İlayda Zeynep KABAN -  Taşdelen Özel Uğur Okulları

3.Merve Sefa KÖYLÜ - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

4.Tuğba AKÇAY -  Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

 

Yıldız Erkekler 2000 metre kategorisinde İlk 4 (FERDİ)

1.Sezer KARATEKİN - Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

2.Güney BAKIR - Nişantepe Ortaokulu

3.Nurullah ACAR - Vatan Ortaokulu

4.Emre Kormaz ÇETİNEL – Nişantepe Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar 1500 metre Kategorisinde İlk 4 ( FERDİ )

1.Melisa KOÇAR - Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

2.Beyza KAMAN - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

3.Tuğba YURDUSEVEN - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

4.Edanur YEŞİLDAĞ - Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

 

Küçük Erkekler 1200 metre Kategorisinde ilk 4 (FERDİ )

1.Erhan TAŞ - Vatan Ortaokulu

2.Kaan ÖZBEK - Vatan Ortaokulu

3.Umut ÇAVLI - Vatan Ortaokulu

4. Arda MERİÇ - Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

 

Küçük Kızlar 1000 metre Kategorisinde ilk 4 (FERDİ )

1.Gülhanım KAVRAZ – Hüseyin Avni sipahi Ortaokulu

2.Özge DEMİR – Vatan Ortaokulu

3.İrem YILDIRIM – Nükte Sözen Ortaokulu

4.İlayda YILMAZ – Vatan Ortaokulu

 

TAKIM SONUÇLARI

 

Genç  erkekler ( TAKIM )

1.Toki Çok Programlı Lisesi

2.Alemdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Özden Cengiz Anadolu Lisesi

 

Genç kızlar ( TAKIM )

1.Toki Çok Programlı Lisesi

 

Yıldız Erkekler ( TAKIM )

1.Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

2.Vatan Ortaokulu

3.Nişantepe Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar ( TAKIM )

1.Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu

2.Nükte Sözen Ortaokulu

3.Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

 

Küçük Erkekler ( TAKIM )

1.Vatan Ortaokulu

2.Nişantepe Ortaokulu

3.Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

 

Küçük Kızlar ( TAKIM )

1. Alemdağ Çatalmeşe Ortaokulu

2. Vatan Ortaokulu

3. Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

 

 

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.