İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ´ ın ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız´ ın İlçe Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ´ ın ziyareti

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız  24 Şubat 2014 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Ahmet Aktaş´ın makamında gerçekleşen ziyarette şube müdürlerimiz Bahri Ökten,Yusuf Hayri,Şinasi Yıldırım,Şakir Gülder hazır bulundular.Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Aktaş, Çekmeköy ilçesindeki eğitim öğretim faliyetleri hakındaki il müdürümüzü bilgilendirdi.

İl Müdürmüz İstanbul için önceliklerinin yeni eğitim kurumlarının açılması olduğunu, bunun için gösterdikleri yoğun çabalar sonucu bir çok okulun açılışını gerçekleştirdiklerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizden de beklentilerinin bu doğrultuda çalışmlar yapması olduğunu ifade ettiler.

Ziyarette söz alan İlçe Müdürmüz halen ilçe genelinde iki okulun inşaatının devam ettiğini, önümüzdeki yıllarda yapılacak olan okullar için okul binası arsası üretmek için belediye ile yakın bir işbirliği içinde oldukalarını belittiler.

Daha sonra İlçe Müdürlüğümğüzdeki bölümleri gezen İl Müdürümüz,İlçe Milli Eğitim personeli ile tek tek görüştükten sonra ziyaretlerini sona erdirdiler.

il müdürüil müdürüil müil müdürüil müil   müdüürü ziyareti

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.