İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM VADİSİ ÇEKMEKÖY´E YENİ BİR OKUL DAHA

Çekmeköy Kaymakamlığı ve Çekmeköy Belediyesi katkılarıyla Sağlık ve Eğitim Vakfı Tarafından Yaptırılan SEV Lisesi, resmi bir tören ile 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine merhaba dedi.
EĞİTİM VADİSİ ÇEKMEKÖY´E YENİ BİR OKUL DAHA

 

 

Çekmeköy Kaymakamlığı ve Çekmeköy Belediyesi katkılarıyla Sağlık ve Eğitim Vakfı Tarafından Yaptırılan SEV Lisesi, resmi bir tören ile 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine merhaba dedi. SEV Kolejinin açılış töreni 17 Eylül 2014 tarihinde  Çekmeköy´ün Nişantepe Mahallesinde bulunan okulun konferans salonunda gerçekleşti. Törene katılanlar arasında İstanbul Milletvekili Egemen BAĞIŞ, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet EPLİ ve Fatih SIRMACI, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ, Sağlık ve Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti, yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda öğrenci ve öğrenci velilerinin katılımı ile eğitim hayatına başladı.

            Okulu inceleyen ve Çekmeköy´e böyle güzel bir eğitim yuvasını kazandıran Sağlık ve Eğitim Vakfı´na teşekkürlerini sunan İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ´a okulu tanıtan Okul Müdürü Elvan TONGAL okul hakkında detaylı bilgi verdi. Öğrencilerin saati kullanarak programlı birer birey olabilmeleri için okulda ders zili dahil giriş çıkış saatlerinde de zil çalma uygulamasını kullanmadıklarını  belirten Elvan TONGAL, SEV Koleji´nin 18 bin 500 m2 kullanım alanına ve toplamda 600 öğrenci olmak üzere, 24 kişilik derslik kapasitesine sahip olduğunu aktardı

sevsevsevsevsev

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.