İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞERLER EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ

Müdürlüğümüz ile Çekmeköy Belediyesi arasında gerçekleştirilen işbirliği ile Çekmeköy İlçesindeki bütün öğrencilerimizi kapsayan değerler eğitimi uygulama projesinin ilk toplantısı Çekmeköy Belediyesinde yapıldı.
DEĞERLER EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ

                İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Çekmeköy Belediyesi arasında yapılan işbirliği protokolu ile öğrencilerimiz değerler eğitimde belediyemiz tarafından sağlanan eğitim materyallerini kullanırken öğretmenlerimiz de uzman ekiplerce yapılacak bilgilendirme seminerlerine katılma imkanı bulacaklardır.

                Değerler Eğitimi projesinin tanıtımı ile ilgili çekmeköy Belediyesinde yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet AKTAŞ ve Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin YÜKSEL´in yanısıra bu yıl pilot uygulamanın yapılacağı Sultan Çiftliği İlkokulu ve Alemdağ Ortaokulu öğretmenleri ve projenin danışmanlığını yapacak olan EDAM danışmanlık hizmetleri yetkilileri katıldı.

               Bu yıl yapılacak pilot uygulmadan sonra önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren proje Çekmeköy´deki bütün okullarda uygulancaktır.

               

değerler eğitimi
değerler eğitimi
a
değerler eğitimi

               

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.