İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUK KORUMA KANUNU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

      2014-2015 Eylül dönemi mesleki çalışmaları düzenlenen seminerlerle daha da verimli hale geliyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sancaktepe İlçe Müdürlüğünün sağladığı uzman desteği ile 10 Eylül Perşembe günü okul öncesi öğretmenlerimizin, sınıf ve rehber öğretmenlerimizin, özel eğitim öğretmenlerimizin katılımı ile Çocuk Koruma Kanunu Bilgilendirme Semineri  Turgut Özal Kültür Merkezinde yapıldı.      
ÇOCUK KORUMA KANUNU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

WQERWWQERWWQERWEWRKJHEWQERW

Çocuklarımızın aile ve okul ortamında karşılaşabileceği risklere ya da çevresel risk faktörlerine karşı korunmasında eğitimcilere önemli görevler düşmektedir. Öğretmenlerimizin çocukları tehdit edecek bu faktörlerini önceden sezebilme, karşılaşılan risk faktörleri ile ilgili çözüm üretebilme yeterliliğine sahip olmaları, bedenen ve ruhen sağlıklı nesiller yetiştirmekte büyük önem arz etmektedir.  Öğretmenlerimizin bu konudaki yeterliliklerini artırmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliği ile planlanan Çocuk Koruma Kanunu Bilgilendirme Semineri 10 Eylül Perşembe günü iki oturum şeklinde yapıldı.

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.