İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEKMEKÖY YENİ BİR OKUL ÖNCESİ BİRİMİNE DAHA KAVUŞTU

ÇEKMEKÖY YENİ BİR OKUL ÖNCESİ BİRİMİNE DAHA KAVUŞTU

ÇEKMEKÖY YENİ BİR OKUL ÖNCESİ BİRİMİNE DAHA KAVUŞTU
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği tarafından Çekmeköy Belediyesi aracılığıyla ilçemiz Mehmet Akif Ersoy İlkokulu bahçesinde yaptırılan iki sınıfı ve bir oyun odası bulunan okul öncesi biriminin açılış töreni yapıldı.
Tören, Çekmeköy Kaymakamı Sayın Cemal Hüsnü Kansız, Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet AKTAŞ, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Törende konuşma yapan, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Başkanı Sinem Nefesoğlu, yeni bir dernek olduklarını ve ağırlıklı olarak eğitime destek vermek istediklerini bu nedenle her yıl en az iki okul yapmayı hedeflediklerini, belirtti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet AKTAŞ, eğitime sundukları değerli katkılarından dolayı dernek yöneticilerine teşekkür etti. Bu okul öncesi biriminin, kurucu müdürlüğünü yaptığı Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda açılmasının kendisi için ayrıca önem arz ettiğini, söyledi.
Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ, böyle güzel bir eseri ilçemize kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını ve eğitime yatırımlarının artarak devam edeceğini, söyledi.
Çekmeköy Kaymakamı Sayın Cemal Hüsnü Kansız ise yaptığı konuşmada : ‘Açılışını yaptığımız bu yeni okul öncesi birimi hayırlara vesile olacaktır ve inşallah hayırseverlerimizin eğitime katkıları artarak devam edecektir.’ dedi.
Açılış töreninde ana sınıfı öğrencilerinin hazırlamış olduğu dans gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.


27-11-201627-11-201627-11-201627-11-2016

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.