İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çekmeköy Kaymakamlığı 2016-2017 Okullar Arası Kros Şampiyonası yapıldı.

Çekmeköy Kaymakamlığı 2016-2017 Okullar Arası Kros Şampiyonası yapıldı.

Çekmeköy Kaymakamlığı 2016-2017 Okullar Arası Kros Şampiyonası yapıldı. Ferdi ve takım olarak ilk dörde giren sporcular ve okul takımları 10 Ocak 2017 tarihinde yapılacak olan il şampiyonasına katılacaktır.

2016-2017 Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Çekmeköy Okullar Arası Kaymakamlık Kupası Kros Şampiyonası Sonuçları:

Genç Erkekler 3000 metre Kategorisinde İlk 4 (FERDİ)
1.Özcan Özbağ - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
2.Cihan Türk - Taşdelen İ.M.K.B Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Caner Yıldırım - Taşdelen İ.M.K.B Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Okan Özdemir - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

Genç Kızlar 2000 metre Kategorisinde İlk 4 (FERDİ)
1. Gizem Engin – Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Berfin Özatik - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
3. Damla Balta - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
4. Melek Atik - Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi

Yıldız Erkekler 2000 metre kategorisinde İlk 4 (FERDİ)
1.Emre Öz – Alemdağ Çatalmeşe Ortaokulu
2.Ömer Akdağ - Vatan Ortaokulu
3.Muhammet Dere - Vatan Ortaokulu
4. Hatip Dündar - Vatan Ortaokulu

Yıldız Kızlar 1500 metre Kategorisinde İlk 4 ( FERDİ )
1.Rabia Nur Başaran - İsmihan İsmet Süzer Ortaokulu
2.Simge Begüm Doğan - İsmihan İsmet Süzer Ortaokulu
3.Elçin Genç - Nükte Sözen Ortaokulu
4.Şevval Ilgaz Alkan - Nükte Sözen Ortaokulu

Küçük Erkekler 1200 metre Kategorisinde ilk 4 (FERDİ )
1.Arda Kılıç – Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu
2.Samet Çarkçı – Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu
3.Gürkan Mala - Nişantepe Ortaokulu
4. Furkan Enes Mantarcı – Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

Küçük Kızlar 1000 metre Kategorisinde ilk 4 (FERDİ )
1.Gülsüm Berrak Tamer – İsmihan İsmet Süzer Ortaokulu
2.Ayşenur Başömer – Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu
3.Şevval Sevim Çınar – İzzet Yüksel Ortaokulu
4.Gülsüm Çelik – Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu

TAKIM SONUÇLARI

Genç Erkekler ( TAKIM )
1.Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
2. Taşdelen İ.M.K.B Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç kızlar ( TAKIM )
1.Toki Çok Programlı Anadolu Lisesi
2. Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yıldız Erkekler ( TAKIM )
1. Vatan Ortaokulu
2.Nükte Sözen Ortaokulu
3.Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

Yıldız Kızlar ( TAKIM )
1. İsmihan İsmet Süzer Ortaokulu
2.Nükte Sözen Ortaokulu
3. Nişantepe Ortaokulu

Küçük Erkekler ( TAKIM )
1.Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu
2.Nişantepe Ortaokulu
3.Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu

Küçük Kızlar ( TAKIM )
1. Alemdağ Çatalmeşe Ortaokulu
2. İsmihan İsmet Süzer Ortaokulu
3. İzzet Yüksel Ortaokulu

 

22-12-201622-12-201622-12-201622-12-201622-12-201622-12-2016

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.