İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet AKTAŞ´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet AKTAŞ´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet AKTAŞ´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı;
Kıymetli Meslektaşlarım, 
Öğrenmenin sınırı, vakti, sonu olmadığı gibi öğretenin de bir güne sığdırılamayacak kadar büyük değeri vardır. Bu nedenle ömrünü öğretmeye, eğitmeye adamış tüm meslektaşlarımın gününü değil, ömrünü adadığı, kutsal mesleğindeki emeğini gönülden kutluyorum.
Elini bıraktığımız evlatlarımızın, elini kimin tutacağını bilmediğimiz gibi, onu bizim karşımıza nerede, nasıl ve ne halde çıkaracağını da bilemeyiz. Bu ülkede bir 15 Temmuz yaşandıysa, bunun öz eleştirisini de yapmak da ilk önce biz eğitimcilere düşmektedir. Bu öz eleştiri de yüreklerde boş bıraktığımız alanlar nasıl da sinsice dolduruldu ve bu aziz milletin evlatları karşı karşıya getirilirken, bizlerin neyi eksik yaptığı sorusu olmalıdır. Bu sorunun cevabını kalben bulduğumuzda mesleğimize olan inancımız, sevgimiz ve hassasiyetimiz artacaktır.
Bütün hayatını, bu vatana, bayrağa, milli ve manevi değerlere sahip çıkan nesiller yetiştirmeye adamış, her öğrencisini evladı saymış, derdiyle dertlenmiş, başarısıyla gururlanmış tüm meslektaşlarımı saygı ve hürmetle selamlıyorum.

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.