İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET POYRAZ’I ZİYARET

  Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet AKTAŞ, Şube Müdürümüz Bahri ÖTKEN ve Okul Müdürlerimiz 16 Ocak Perşembe günü Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ’a teşekkür ziyaretinde bulundular.  
BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET POYRAZ’I ZİYARET

 

xcxccczx

 

 

 

 

 

 

 

Eğitime verdiği önemi her fırsatta ifade eden ve yaptığı katkılarla bunu somut olarak da ortaya koyan Belediye Başkanımız Ahmet POYRAZ, çeşitli konularda okullarımıza desteğini sürdürüyor.  Okullarda yapılan bakım onarım çalışmaları, temizlik malzemesi yardımı vb. leri bu bağlamda yerel yönetimin eğitime verdiği desteklere örnek olarak verilebilir.

 

Gerek geçmiş senelerde gerekse 2014-2015 eğitim öğretim yılının başından bu yana  Çekmeköy Belediyesi’nin sağladığı katkılara teşekkür etmek için yapılan ziyaretin sohbet konusu yine eğitimdi. Ziyaret sırasında Belediye Başkanımızın eğitimle ilgili “Neler yaptık?”tan ziyade “Neler yapabiliriz, neler yapacağız?” şeklindeki konuşmaları yerel yönetimin bu konuda desteklerinin devam edeceğinin göstergesiydi.

 

Belediye Başkanımız  Ahmet POYRAZ ve belediye çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.