İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

  Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Anadolu Kültürünü Araştırma ve Doğasını Koruma Derneği (AKAD), çocuklarımızın toprakla bütünleşmesini, doğayı sevme ve koruma bilincinin oluşmasını sağlamak amacıyla Çekmeköy Çavuşbaşı mevkiinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi.
AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

cxvcxvcxvcxvcxvcxvcxvcxvcxv        

            Etkinliğe; Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy İlçe Müftüsü Muhammet SUİÇMEZ, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ, AKAD Başkanı Abdurrahman AYDIN, çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı.

            9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin 319 fidanı toprakla buluşturduğu etkinlikte konuşan Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, gençlerin doğayı hissettiği, toprağa dokunup onu tanıma şansı elde ettikleri bu etkinliği düzenleyen Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve AKAD´a teşekkür ederek başarı belgesi verdi.

            Program dikilen fidanların ardından İlçe Müftüsü Muhammet SUİÇMEZ´in öncülüğünde okunan dua ile son buldu.Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.