İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

92. YIL ÇOŞKUSU

 Çekmeköy İlçemizde Cumhuriyetin 92.yılı kutlamaları yapıldı. Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ tarafından koordine edilen kutlamalar ilçe protokolü ve halkın katılımı ile Taşdelen Meydanı´nda gerçekleşti.
92. YIL ÇOŞKUSU

ZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHZSFDGHFGHDFGHDFGHDFGHDFGHDFGHDFGHDTRYTRYTRYTRYTRYTRYVHGDFH

 

Hükümet Konağı´nda gerçekleşen bayram tebriklerinin ardından Kaymakam Cemal Hüsnü KANSIZ´ın Çekmeköy´de göreve başlamasıyla birlikte halkla iç içe daha coşkulu bir şekilde kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu sene Çekmeköy Taşdelen Meydanı’nda gerçekleşti. Programa; Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Garnizon Komutanı Hasan KAYMAZ, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AKTAŞ, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, değerli gazilerimiz, şehit yakınlarımız ve çok sayıda Çekmeköylü katıldı.

            Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Garnizon Komutanı Hasan KAYMAZ, ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol ÇETİN’in alanda Çekmeköylülerin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamasıyla başlayan kutlama programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

            Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ törene katılanları selamladıktan sonra halka hitap etti. Konuşmasına, milletin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak başlayan Kaymakam Cemal Hüsnü KANSIZ, "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92´nci yıl dönümü törenleri için Taşdelen Meydanı´nda bir araya geldik. Öncelikle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyor, kutlamaların Çekmeköy ilçemiz, Aziz İstanbul ve cennet vatanımız için hayırlı olmasını diliyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile dava arkadaşlarını, ilk Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin mensuplarını, ülkemizin bağımsızlığı, birlik ve bütünlüğü uğrunda canlarını feda eden bütün aziz şehitlerimizi, istiklal ve egemenliğimiz için her şeylerini ortaya koyan kahraman gazilerimizi, 92 yıl boyunca Türkiye Cumhuriyeti´nin yücelmesine katkı sağlamış herkesi derin minnetle anıyoruz" dedi.

 

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.