İSTANBUL ÇEKMEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çoşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yılı İlçemiz Turgut Özal Kültür Merkezinde düzenlenen törenle kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çoşkuyla Kutlandı

 

Kutlama törenine İlçe Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız,Bekediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin, Garnizon Komutanı Hasan Kaymaz,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş,İlçe Müftüsü Muhammed Suiçmez,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nuran Gümüş,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri,Okul Müdürleri,öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kutlama Programı ilk olarak Taşdelen Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürümü Ahmet Aktaş´ın çelenk sunmasıyla başladı. Hava  muhalefeti dolayısıyla kutlama programına Taşdelen Turgut Özal Kültür Merkezinde devam edildi.

Burada yapılan törende protokol konuşmalarının ardından Öğretmen Melahat Hüdai Gürbüz İlkokulu  ve Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu Öğrencilerinin hazırladıkları halk oyunları gösterileri,İlçemiz ortaokul öğrencileri tarafından hazırlanan gelenkesel çocuk oyunları gösterileri,öğrenci şiirleinin okunmasının ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen "Bu benim Bayramım"konulu yarışmada dereceye giren öğrencilerim ödüllendirilmesi ile sona erdi.

 

 

asxsasfsdjbsdjbxsasfxsasfxsasfxsasfxsasfxsasfxsasfxsasfxsasfasasekle

asekleekleekle

 

 

 

Merkez mahallesi Üsküdar cad.No75 ÇEKMEKÖY - 0216 639 031617

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.